مدیر مجتمع عالی تربیت مجتهد مدیر محمدیه معرفی شد.

حوزه/ با حضور هیئت امنای مجتمع عالی تربیت مجتهد مدیر محمدیه قم، حجت الاسلام محمد اسماعیل عبداللهی به عنوان اولین مدیر این مجتمع معرفی شد.

به گزارش‌ خبرنگار خبرگزاری حوزه، آیت الله اعرافی در نشست اعضای هیئت امنای مجتمع محمدیه، اظهار امیدواری کرد: این ایام که متعلق به صاحب رسالت کبری، پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله) است، مایه خیر و برکت برای همگان باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به معرفی مدیر مجتمع محمدیه، بر لزوم توجه و استفاده از تجربیات و دیدگاه های نخبگانی تاکید نمود.

حجت الاسلام محمد اسماعیل عبداللهی مدیر جدید مجتمع محمدیه نیز  ضمن تقدیر از اعضای هیئت امنای این مجموعه، تاسیس این مجموعه را حرکتی بزرگ و نمونه در حوزه های علمیه دانست و ابراز داشت: تقویت مدارس علمیه فاخر، نشان دهنده دغدغه مندی حوزه نسبت به آینده نظام اسلامی است.
وی در ادامه بر بهسازی ساختمان و دقت در سیستم سرمایشی و گرمایشی مجموعه اشاره نمود و یادآور شد: نظام آموزشی و برنامه علمی مدارس تخصصی، نیازمند اسناد بالادستی متقن و نقشه راه جامعی است، بدین منظور پیش نویس نقشه راه این مدرسه خدمت اعضای هیئت امنا تقدیم خواهد شد.